aktualnosci
Ogłoszenie szkółka 2012


Informacja o szkółce Wędkarskiej w Roku 2012.

V-ce Prezes ds Młodzieży

POLSKI ZWIĄZEK WĘDKARSKI
KOŁO NR 129 „ ODLEWNIK” ŚREM

OGŁOSZENIE

Serdecznie zapraszamy najmłodszych adeptów wędkarstwa na zajęcia Szkółki Wędkarskiej przy kole 129 Odlewnik Śrem, podczas których najlepsi wędkarze w Śremie pomagają młodszym kolegom i koleżankom stawiad pierwsze kroki w sztuce łowienia ryb.

Zajęcia prowadzą :

Waldek Skrzypczak – Najwszechstronniejszy wędkarz koła w 2011 r.(ekspert od łowienia batem)

Andrzej Napierała – Mistrz Koła i Wędkarz Roku 2011 w wędkarstwie spławikowym (specjalista od metody skróconego zestawu i odległościówki)

Marek Zachariasz - specjalista metody karpiowej – wielokrotnie wygrywał zawody w tej metodzie.

Grzegorz Pelczyoski i Piotr Jankowiak – specjaliści w metodzie spinningowej – mają za sobą starty w imprezach ogólnopolskich w tym Mistrzostwach Polski z bardzo dobrymi wynikami

Od zajęć w szkółce zaczynał swoją wędkarską przygodę m. in. Jakub Napierała Mistrz Okręgu Poznańskiego, najlepszy junior Wielkopolskiej Ligi Kół, członek Kadry Narodowej w wędkarstwie spławikowym w kat. U 14, uczestnik wielu zawodów ogólnopolskich , Mistrzostw Polski, Grand Prix Polski.

Dla wytrwałych nagroda w postaci: wspólnego z mistrzami, łowienia ryb podczas warsztatów nad wodą. reprezentowanie koła w zawodach wędkarskich. rywalizacja w zawodach organizowanych przez koło.
Jeżeli chcesz lepiej łowić ryby od swojego taty, brata albo kolegi z podwórka przyjdź efekt gwarantowany.
Spotkania odbywać się będą w salce katechetycznej przy Kościele p.w „Najświętszego Serca Jezusa” na Jezioranach w każdą sobotę o godz. 11.00.

    Najbliższe imprezy:   1908,
Zarząd Główny PZW PZW Okręg Poznań Sklep wędkarski Leszcz Sklep wędkarski REGE Gloog