SZKOLENIE SĘDZIOWSKIE W ŚREMIE

W dniu 18 lutego odbyło się szkolenie na sędziego klasy podstawowej. W kursie udział wzięli członkowie z kilku kół Rejonu X.
Zarząd Koła Odlewnik Śrem

W dniu 18 lutego koledzy z Okręgu Poznańskiego przeprowadzili w Śremie szkolenie na sędziego wędkarskiego klasy podstawowej. W kursie wzięli udział członkowie kół z Książa, Dolska i Śremu.

Kurs zakończy się egzaminem pisemnym w dniu 3 marca 2012 oraz  egzaminem praktycznym w sezonie 2012.

Materiały szkoleniowe można znaleźć w zakładce przepisy na stronie koła:

Zasady Organizacji Wędkarskiego Sportu Kwalifikowanego

Organizacja Zawodów Wędkarskich

Regulamin Zawodów w Wędkarstwie  Spławikowym, Spinningowym, Morskim, Muchowym, Podlodowym.

Regulamin Zawodów Rzutowych

Przykładowe pytania i zagadnienia z kursu na sędziego wędkarskiego.  plus materiały szkoleniowe i test egzaminacyjny.

Z wędkarskim pozdrowieniem i życzeniami pomyślnego ukończenia kursu.

Zarząd Koła Odlewnik Śrem