Ogólnopolskie Halowe Olimpiady Młodzieży w Sportach Wędkarskich Stąporków 2015

Nasza młodzież z  koła w dniach 20-22.02.2015 wzięła udział     w OGÓLNOPOLSKIEJ HALOWEJ OLIMPIADZIE MŁODZIEŻY W SPORTACH WĘDKARSKICH która odbyła się w Stąporkowie Okręg Kielecki. W pierwszy dzień wkrótce po przyjeździe odbyła się pierwsza konkurencja TEST  EKOLOGICZNO – WĘDKARSKI – gdzie nasi podopieczni zajęli miejsca: Maciej Witczak 4 (kat do 16 lat) ; Bartosz Stawiński 7  (kat do 16 lat); Dawid Witczak 7 ( kat do 12 lat). W dniu następnym odbyła się konkurencja TEST SPRAWNOŚCIOWY gdzie już nie poszło i tak dobrze  Maciej Witczak zajął 8 miejsce; Bartosz Stawiński zajął 12 miejsce;  Dawid Witczak  zajął 12 miejsce. W godzinach popołudniowych odbyły się ZAWODY RZUTOWE gdzie Maciej Witczak zajął 2 miejsce z stratą zaledwie 0,95 punktu do zwycięscy;  Bartosz Stawiński zajął 5 miejsce po fantastycznym rzucie na odległość 21 m( najdłuższy rzut zawodów );  Dawid Witczak zajął 4 miejsce. Ostatecznie te wyniki pozwoliły zająć:  Maciej Witczak II miejsce;  Bartosz Stawiński X miejsce; Dawid Witczak VIII miejsce. W tym miejscu należy wspomnieć że w zawodach brał jeszcze jeden Śremianin z KOŁO „FALA” Szymon Walendowski który ostatecznie zajął  XI miejsce, co pozwoliło drużynie zająć  IV miejsce na 19 drużyn. W załączniku wyniki.