OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE W ROKU 2011

W roku 2011 członkowie naszego koła odnosili sukcesy na arenie krajowej i okręgowej. W skrócie przedstawiamy ich osiągnięcia.

Zarząd Koła Odlewnik

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE W ROKU 2011

W roku 2011 członkowie naszego koła startowali w wielu imprezach krajowych i okręgowych osiągając różne wyniki. Niejednokrotnie reprezentowali kluby do których należą ale cały czas pozostają naszymi członkami i ich indywidualne sukcesy stają się naszymi.

Należy podziękować im za ich zaangażowanie, trud włożony w treningi, czas w podnoszenie własnej wiedzy, zaangażowanie niejednokrotnie finansowe w starty i wyjazdy.

Trzeba podziękować również rodzicom i trenerom którzy niejednokrotnie rezygnując z części życia prywatnego doprowadzili do osiąganych wyników.

Poniżej zamieszczamy ich osiągnięcia.

Największe osiągnięcia zawdzięczamy naszym najmłodszym członkom koła Kadetom. To oni brali udział w imprezach na szczeblu krajowym. Są one opisane w komunikacie okręgowym.

Członkowie naszego koła reprezentowali nas również na arenie okręgowej. Tu również najlepsze wyniki osiągali nasi kadeci.

W dyscyplinie spławikowej Jakub Napierała wygrał wśród Kadetów zdobywając tytuł Mistrza Okręgu i prawo startu w Mistrzostwach Polski.

Dużym sukcesem zakończył się również start Jakuba w Lidze Kół Okręgu Poznańskiego, wygrał będąc najmłodszym juniorem biorącym udział w całym cyklu i mocno przyczynił się do sukcesu całej drużyny.

Rzutowcy reprezentujący Klub Castingsport wygrali wszystkie kategorie wiekowe w Okręgowej Olimpiadzie Młodzieżowej.
W kategorii wiekowej do lat 12: Maciej Witczak -1 miejsce, Dawid Witczak  -5miejsce.
W kategorii wiekowej do lat 14: Tomasz Kościelniak -1 miejsce.
W kategorii wiekowej do lat 16: Wiktor Smolarek -1miejsce.

Wyniki seniorów:

W Mistrzostwach Okręgu:
udział i 31 miejsce Sylwester Wilczyńskiego.

Liga Kół Okręgu Poznańskiego:
II miejsce drużyny Koła Odlewnik
Indywidualnie: III miejsce Waldemar Skrzypczak, VI miejsce Sylwester Wilczyński, 16 miejsce Jacek Skrzypczak.

W zawodach rejonowych startowaliśmy z różnymi skutkami:

Drużynowe Spławikowe Mistrzostwa Rejonu X -6 miejsce. (skład Drużyny Sławek Kubala, Jarek Adamczyk, Jacek Skrzypczak).
Drużynowe Spinningowe Mistrzostwa Rejonu X II miejsce (drużyna w składzie Jarek Adamczyk, Grzegorz Pełczyński, Piotr Jankowiak)

Za wszystkie starty serdecznie dziękujemy.

Życzymy dalszych sukcesów.

Zarząd Koła Odlewnik