klasyfikacje
SENIORZY
Miejsce, Nazwisko i Imię
22.04
13.05
22.07
12.08
16.09

 Suma

1. Ulanowski Andrzej
40*
5
1
1
5
12
2. Lubiński Ireneusz
3
6
23*
4
1
14
3. Skrzypczak Waldemar
1
2
5
8
9*
16
4. Skrzypczak Jacek
2
11*
6
2
8

18

5. Jackowiak Waldemar
7
3
7
7
27*
24
6. Kubala Sławomir
8
4
8
6
27*
26
7. Wilczyński Sylwester
9
10
4
9
18*
32
8. Adamczyk Jarosław
5
33*
3
18
18
44
9. Leśny Eugeniusz
6
7
24
11
27*
48
10. Kania Lechosław
4
1
17
31*
27
49#
11. Skrzypczak Grzegorz
11
8
35*
12
18
49#
12. Kurdas Mariusz
18
13
20

24*

2

53#

13. Karbowski Sławomir
15
12
27*
12
14
53#
14. Radziejewski Łukasz
13
19
15
31*
6
53#
15. Grześkowiak Jarosław
10
25*
18
16
10
54
16. Menzfeld Krzysztof
16
9
27
31*
3
55
17. Maciejewski Marek
12
20
25
5
27*
62
18. Bojarojć Mirosław
22
15
13
14
27*
64
19. Grześkowiak Zenon
37*
17
21
21
13
72
20. Fiebig Jan
38*
33
19
3
18
73#
21. Kania Sławomir
21
14
11
31*
27
73#
22. Walczak Bogumił
27*
22
15
26

11

74
23. Kania Stanisław
24
33*
2
22
27
75
24. Leśniewski Eugeniusz
30*
24
27
15
12
78
25. Przybył Stanisław
26
21
10
31*
27
84
26. Domański Jan
35*
33
22
17
15
87#
27. Fiebig Paweł
40*
33
27
23
4
87#
28. Bolek Ryszard
29*
18
27
26
18
89
29. Marek Krzysztof
20
33*
12
31
27
90#
30. Chycki Zbigniew
23
33*
9
31
27
90#
31. Banaszak January
17
23
27
31*
27

94

32. Nowak Paweł
14
33
35*
31
17
95
33. Wleklik Jacek
40*
33
27
31
7
98
34. Białożny Stanisław
28
27
35*
19
27
101
35. Adamski Jerzy
40*
33
27
26
18
104
36. Gruda Paweł
40*
33
35
10
27
105#
37. Błaszyk Andrzej
32*
29
27
31
18
105#
38. Przybylski Tadeusz
40*
16
35
31
27
109
39. Adamczak Wiesław
19
33
35*
31
27
110
40. Bugzel Krzysztof
25
33
35*
31
27
116
41. Mikołajczyk Henryk
36*
33
35
31
18
117
42. Pomykała Adam
40*
26
35
31
27
119
43. Losiak Henryk
30
33
35*
31
27
121
44. Terlikowski Wiesław
33
33
35*
31
27
124
45. Rzepka Henryk

34

33
35*
31
27
125

# O wyniku decyduje waga ryb.
* Najgorszy wynik odpada.
    Najbliższe imprezy:   1908,
Zarząd Główny PZW PZW Okręg Poznań Sklep wędkarski Leszcz Sklep wędkarski REGE Gloog