oplaty
Na podstawie Uchwały nr 220 Zarządu Głównego PZW
z dnia 31 sierpień 2013 r

SKŁADKA CZŁONKOWSKA NA 2016 r.

Lp

Legitymacja członkowska

5,-

Uwaga:

1. Zwalnia się członków uczestników z opłat za legitymację członkowską.

Zakres i zasady stosowania ulg i zwolnień w składce członkowskiej w 2015r.

1. Młodzież do lat 14, nie zrzeszona w PZW, może wędkować nieodpłatnie w wodach PZW, ale tylko w ramach łowiska i dziennego limitu swojego opiekuna i w jego obecności. Uprawnienie to dotyczy również współmałżonka członka PZW.
  2. Składkę członkowską członka uczestnika uprawnionego do swojego łowiska uiszcza młodzież do lat 16 w wysokości 25% wartości znaku składki członkowskiej. Wysokość zniżki dla członka uczestnika w składce okręgowej, ustalają na terenie swojego działania zarządy okręgów.
  3. Honorowi członkowie PZW zgodnie z §15 ust.2 Statutu PZW są zwolnieni ze świadczeń członkowskich za okazaniem legitymacji nadającej tytuł członka honorowego.
  4. Członkowie PZW w wieku 16-24 lat są uprawnieni do 50% zniżki w składce członkowskiej za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej i studenckiej.
  5. Zniżki w składce członkowskiej z tytułu odznaczeń honorowymi odznakami PZW, ogłoszone w tabeli stanowiącej zał. nr 1, stosowane są po okazaniu legitymacji potwierdzającej nadanie odznaczenia lub wpisu do legitymacji członkowskiej.
  6. Zasady stosowania ulg i zwolnień w składce okręgowej oraz zasady wydawania zezwoleń na amatorski połów ryb dla osób objętych tymi ulgami i zwolnieniami, uchwalają na terenie swojego działania zarządy okręgów.