W dniu 7 listopada zostały rozegrane ostatnie zawody wędkarskie w roku 2010.

Były to zmagania W Pogoni z Żywcem za Drapieżnikiem, o Puchar Skarbnika Koła, który oprócz pucharu przygotował jak co roku poczęstunek dla uczestników w postaci golonki i żurku.

W rywalizacji uczestniczyło 29 członków naszego koła. Pogoda dopisała, natomiast ryby nie do końca.

Tylko 3 zawodników przyniosło do wagi ryby.
Zwycięzcą został Adam Pomykała który złowił szczupaka o masie 1760 gr, drugie miejsce zajął Michał Ratajczyk również ze szczupakiem ale lżejszym o 330 g (1430 g), na trzecim miejscu uplasował się kolega Grzegorz Pelczyński łowiąc szczupaka o masie 560g.

Zawody te zakończyły cykl zmagań o tytuł Najwszechstronniejszego Wędkarza Roku 2010. Tytuł przypadł w udziale kol. Sławkowi Kubali.

Dziękujemy wszystkim członkom naszego koła za sportową rywalizację i zapraszamy do udziału w zawodach w przyszłym roku.

Z wędkarskim Pozdrowieniem

Zarząd Koła.