sport

Porządkowanie ograniczyliśmy do zebrania śmieci pozostawionych w roku ubiegłym przez naszych kolegów wędkarzy oraz korzystających z plaży w Mełpinie.

Z ilości śmieci można wywnioskować , że plaża cieszyła się dużym powodzeniem. Szkoda tylko, że nie zabezpieczono pojemników na śmiecie które lądują w pobliskich krzakach. Ale mamy dobrą wiadomość dla wszystkich plażowiczów “możecie przybywać posprzątaliśmy po Was”

Cieszy fakt, że wędkarze zostawiają tych śmieci mniej niż w latach ubiegłych ale mimo wszystko jest ich jeszcze sporo.

Koledzy wędkarze apeluję do Was:
“zabierajcie ze sobą reklamówkę lub worek na śmieci i porządkujcie łowisko po sobie a będzie czysto. Nie zostawiajcie puszek po piwie”

Mimo wcześniejszych informacji, apelu podczas zawodów, ogłoszeń w sklepach i na stronie koła tylko kilka osób stawiło się na porządkowanie łowiska w Mełpinie. Było to dwóch naszych młodzieżowców: Alicja i Damian Gruda, junior Maciej Onsorge oraz seniorzy; Jacek Skrzypczak, Mirek Bojarojć, Marek Zachariasz, Mariusz Kurdas, Paweł Gruda, Sylwek Wilczyński. Szkoda , że do prac na rzecz koła mamy tak mało chętnych. Pewnie jest to wysiłek na który nie stać niektórych naszych kolegów, łatwiej jest krytykować i narzekać na zaśmiecone i źle przygotowane łowiska.

Z wędkarskim pozdrowieniem
Zobacz galerię zdjęć
    Najbliższe imprezy:   1908,
Zarząd Główny PZW PZW Okręg Poznań Sklep wędkarski Leszcz Sklep wędkarski REGE Gloog