sport

ZAWODY SPŁAWIKOWO-GRUNTOWE MIX RODZINNY.

To już trzeci rok z rzędu odbyły się zawody, których ideą jest propagowanie wędkarstwa wśród naszych najbliższych i pokazanie naszym współmałżonką , partnerką, narzeczonym że wędkowanie może być ciekawą i piękną formą spędzania wolnego czasu.

Niestety dzień 3 lipca rozpoczął się deszczowo co potwierdziło prognozy zapowiadane od kilku dni, były nerwowe telefony jaką decyzję podjąć, łowić czy odłożyć na termin późniejszy w końcu "męska" decyzja spotkanie się odbędzie. Deszcz przestraszył się determinacji naszych Pań i trochę odpuścił. Zmienna aura towarzyszyła całemu spotkaniu. Humory dopisywały, trochę mniej ryby ale pogawędki, słodkie i ciepła kawa pomagały w utrzymaniu dobrych humorów. W dobrych nastrojach minęło całe spotkanie. Przyszła kolej na ważenie i parą która złowiła najwięcej ryb okazało się "Prezesostwo" Beata i Sławek Kubalowie którzy złowili 2630 pkt, II miejsce z wynikiem 2570 pkt zajęli Zofia i Paweł Grudowie a na III miejscu uplasowali się Halina i Jan Fiebigowie z wynikiem 1140 pkt.

Wszyscy wędkujący złowili ryby a to jest najważniejsze w tego typu spotkaniach. Wszyscy również otrzymali symboliczne nagrody i ciepły posiłek. Jeszcze parę minut rozmów i już planowanie następnego spotkania.

Z wędkarskim pozdrowieniem do zobaczenia za rok.
Sylwek Wilczyński
Zobacz galerię zdjęć
    Najbliższe imprezy:   1908,
Zarząd Główny PZW PZW Okręg Poznań Sklep wędkarski Leszcz Sklep wędkarski REGE Gloog