Zarząd koła podjął decyzję o wznowieniu startów drużyny koła w Czwórmeczu z kołami Dolsk, Fala i Ostrów Miasto. Po kilkuletniej nieobecności wróciliśmy do tych chyba najstarszych rozgrywek między kołami. W tym roku organizatorami trójmeczu byli koledzy z koła Ostrów Miasto. Zawody zorganizowali na łowisku Piaski.

Nasze koło wystawiło drużynę pod przewodnictwem Jacka Skrzypczaka w składzie: Mikołaj Gawroński, Mariusz Ratajczak,  Sławomir Kubala, Waldek Skrzypczak, Waldek Jackowiak, Ireneusz Lubiński, Mariusz Kurdas, Jarek Grześkowiak, Mirek Bojarojć.

Wyjazd wczesnym rankiem trochę po 3.00 i po niecałych 100 km cała 10-tka zameldowała się na łowisku. Pogoda dopisywała, humory również. Losowanie stanowisk i dla niektórych trochę długi marsz na wyznaczone miejsce.

Ryba współpracowała nie w każdym rejonie, stąd wyniki bardzo zróźnicowane. W końcu 1810 pkt osiągnięte przez najlepszego w naszej drużynie w tym dniu Irka to żadna rewelacja ale okazało się wystarczające do zajęcia 3 miejsca indywidualnie, cieszy również wynik naszego juniora Mikołaja Gawrońskiego który rywalizował na równi z seniorami i wynikiem 1680 pkt zajął bardzo dobre 5 miejsce. Łącznie 4 naszych kolegów z koła załapało się do pierwszej dziesiątki co zaowocowało w końcowym rozrachunku II miejscem naszej drużyny w całym trójmeczu.

Wygrali gospodarze Koło Ostrów Miasto wynikiem 12260 pkt , II miejsce Śrem Odlewnik  11010 pkt , II miejsce zajęło koło Fala ze Śremu wynik 3560 pkt a honorowe IV miejsce przypadło w udziale Kołu z Dolska które osiągnęło wynik 2935 pkt. Jednak wygranymi byli wszyscy startujący w tych zawodach bo poznanie nowych, ciekawych łowisk to najlepsza nagroda dla wędkarza.

Za rok organizatorami czwórmeczu będzie nasze koło, postaramy się wypaść niegorzej niż tegoroczni organizatorzy którzy wysoko zawiesili poprzeczkę pod względem przygotowania imprezy.

Z wędkarskim pozdrowieniem

Sylwek Wilczyński