sport

17 lipiec w tym roku okazał się bardziej przychylny dla członków naszego koła którzy ukończyli 55 rok życia i mogą zaliczyć się do szacownego grona naszych emerytów. Jak pokazały wyniki tylko z nazwy są to zawody emerytów i rencistów, ponad 6 kg ryb złowionych przez najlepszych w tym dniu świadczy bardzo pozytywnie o ich kondycji fizycznej.

Uczestnicy rywalizowali na zalewie dużym , na przeciwległym brzegu od strony Śremu. Tym razem stanowiska za które był odpowiedzialny Jacek odpowiadały wszystkim startującym.

Słoneczna pogoda pasowała zarówno startującym jak i rybom, które w tym dniu współpracowały bardzo ochoczo, świadczą o tym wyniki wszystkich uczestników. Po zakończeniu zawodów , podczas podliczania punktów startujący mogli wyrównać straty energii posiłkiem zorganizowanym przez Zarząd Koła.

W końcu ogłoszenie wyników i okazuje się , że walka była ostra, wygrał Jacek Skrzypczak 6630 pkt, wyprzedzając o 65 pkt  Andrzeja Ulanowskiego 6565 pkt , III miejsce zajął Jan Domański z wynikiem 3040 pkt. Dalsze miejsca wyglądały następująco:

IV-Roman Lisek 1660 pkt
V-Józef Kurdas 1625 pkt
VI-Zenon Grzeskowiak 1605 pkt
VII-Henryk Mikołaczyk 825 pkt
VII-Jerzy Adamski 825 pkt

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy do startu w roku przyszłym.

Z wędkarski pozdrowieniem

Zarząd Koła Odlewnik

Sylwek Wilczyński


Zobacz galerię zdjęć
    Najbliższe imprezy:   1908,
Zarząd Główny PZW PZW Okręg Poznań Sklep wędkarski Leszcz Sklep wędkarski REGE Gloog