DRUŻYNOWE MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA REJONU X
STARORZECZE SROCZEWO – 18.06.2006

Do zmagań mistrzowskich na starorzeczu w Sroczewie w dniu 18.06.2006 reprezentacja młodzieżowa naszego Koła w składzie : Adrianna Marek, Joanna Adamczyk, Maciej Onsorge przystąpiła w roli obrońcy mistrzowskiego tytułu z zeszłego sezonu.

Zawody bardzo ładnie i technicznie wzorcowo zorganizowało Koło PZW Książ Wlkp, w systemie jednoturowym 3 godziny, metoda połowu spławikowa , jedna wędka. W zawodach udział brało 11 trzyosobowych drużyn.

NASI REPREZENTANCI POTWIERDZILI WYSOKIE UMIEJĘTNOŚCI, ZDOBYWAJĄC MISTRZOSTWO REJONU X W SEZONIE 2006 Z WYNIKIEM 6 PKT. A NAJLEPSZY WYNIK ZAWODÓW OSIĄGNĄŁ KOL. MACIEJ ONSORGE

Sektor A – Maciej Onsorge miejsce w sektorze -1- 2669 g
Sektor B – Joanna Adamczyk miejsce w sektorze -2- 1867 g
Sektor C – Adrianna Marek miejsce w sektorze -3- 1814 g

Zwycięzcy powiedzieli:

Występowaliśmy w roli faworyta co nie jest łatwe, dobre losowanie i przystąpiliśmy do łowienia. Cała drużyna łowiła bardzo równo płotki, krąpie a parę razy sponiewierały nas duże leszcze. Zanęta „ziołowe cudo” sprawdziła się po raz kolejny, a ryby łowiliśmy na ochotkę i pinkę. Serdecznie dziękujemy Zarządowi Koła za wsparcie finansowe ( zanęty i przynęty) oraz za wyposażenie w równe koszulki a opiekunom grupy za pomoc i cenne wskazówki nad wodą.

1. Koło PZW „ODLEWNIK” Śrem 6 pkt Mistrzowie Rejonu X – Sezon 2006
2. Koło PZW Kórnik 11 pkt