SPOTKANIE WĘDKARSKIE ŁOWIMY POTWORY JEŻEWO 2011

W dniu 13 sierpnia po raz drugi spotkali się miłośnicy połowu dużych ryb. Długo organizatorzy w osobach Marka Zachariasza i Sławka Kubali szukali i wybierali łowiska aby dać możliwość uczestnikom połowienia tych długo oczekiwanych „potworów”. W końcu wybór padł na łowisko Jeżewo zbiornik położony koło Borku Wielkopolskiego. Kolega Sławek zrobił rekonesans i wyszło , że ryby powinny być.

Po południu 13 sierpnia jedenaście dwuosobowych drużyn pojechało sprawdzić jak faktycznie jest z tymi większymi rybkami na łowisku.

Pogoda i humory dopisały, Zarząd Koła zorganizował ciepły posiłek więc wszystko było na medal… no może jednak nie wszystko.

Koledzy dwoili się i troili i nie tylko w oczach ale przede wszystkim przy wędkach. Kombinacjom nie było końca ale rybom to nie przeszkadzało, spokojnie sobie odpoczywały, Musiał im się spodobać kolega Maciej bo tylko jego zaszczyciły swoją obecnością.

Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, koledzy sędziowie się nie napracowali, zostało trochę pucharów i nagród bo jedyną drużyną która punktowała była drużyna Maciej Andrzejczak i Marek Maciejewski. Ten drugi wiedział z kim łowić bo wszystkie ryby złapał kolega Maciej, łącznie było tego 3460 gr.

I znowu za rok trzeba szukać łowiska ale o tym to pewnie już w przyszłe wakacje.

Z wędkarskim pozdrowieniem

Sylwek Wilczyński