I OTWARTE ZAWODY SPŁAWIKOWE

PUCHAR LATA Z KLUBEM RELAX

W dniu 7 lipca odbyły się Otwarte Zawody Młodzieżowe z Klubem Relax o Puchar Burmistrza Śremu.

Do zawodów przystąpiła młodzież ze Śremu i okolic. Miejscem rywalizacji był Zalew Mały w Śremie. Wszyscy rywalizowali o Puchar który był głównym trofeum w tym spotkaniu.

Każdy uczestnik otrzymał upominek a dzięki uprzejmości naszych darczyńców każdy startujący w oczekiwaniu na wyniki mógł zjeść smaczną drożdżówkę.

Pogoda dopisała, ryby  może trochę słabiej ale każdy coś tam “wyciągnął”. Wśród 23 startujących nie było zawodnika który nie złowił by ryby.

Całe zawody wygrał Alan Rekowski zdobywając 1770 pkt, drugie miejsce przypadło w udziale Wiktorowi Smolarkowi który zdobył 1610 pkt , tyle samo pkt. zdobył Szymon Walendowski i o miejscu zadecydował wyższy numer startowy.

Wyniki zawodów są wśród zdjęć.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy i zapraszamy na następne zawody w sierpniu.

Sylwester Wilczyński