sport

Trójmecz wędkarski -Dolsk-Ostrów Wlkp.-Odlewnik Śrem-rzeka Warta 15.07.2012 r.

Tradycyjnie, jak co roku spotkali się nad wodą wędkarze z zaprzyjaźnionych kół PZW z Dolska, Ostrowa i Odlewnika, żeby rywalizować w zawodach wędkarskich. Tym razem rolę gospodarzy pełnili Odlewnicy ze Śremu, zaś miejscem rozgrywki była rzeka Warta w Śremie. Zabrakło w stawce kolegów ze śremskiego koła Fala, którzy mieli kłopoty ze skompletowaniem składu i ostatecznie nie wystartowali w zawodach.

Pogoda dopisała, co jest na pewnobyło powodem do zadowoleniazarówno dla startujących jak i organizatorów, zwłaszcza mając na uwadze ostatnie groźne burze jakie przetoczyły się przez Śrem.

Tym razem łowisko raczej faworyzowało gospodarzy, co jednak nie oznaczało, że koledzy z Dolska i Ostrowa zamierzali tanio sprzedać skórę. W każdym z trzech sektorów rywalizacja była zacięta, a sportowa ambicja zawodników niejednokrotnie zwyciężała z brakiem doświadczenia w łowieniu na rzece. 

Wśród zaproszonych gości znalazł się kol. Walczak, ojciec Wiktora Walczak obecnego Mistrza Europy. Nie było niespodzianki, widać było dlaczego Wiktor ma takie wyniki.

Wyniki zawodów galerii zdjęciowej.

Zapraszamy za rok do Lubiatówka.

Sylwester Wilczyński 


Zobacz galerię zdjęć
    Najbliższe imprezy:   1908,
Zarząd Główny PZW PZW Okręg Poznań Sklep wędkarski Leszcz Sklep wędkarski REGE Gloog