ZAWODY SPŁAWIKOWO-GRUNTOWE GPx KOŁA ODLEWNIK ŚREM
PUCHAR PREZESA KOŁA  JEŻEWO 12 MAJ 2013

12 maja na zbiorniku Jeżewo odbyły się kolejne zawody z cyklu GPx Koła ODLEWNIK Śrem.

Zawody  mimo niezbyt korzystnej aury odbywały się w koleżeńskiej i wesołej atmosferze.

Do zawodów przystąpiło  26 członków koła. zawody rozegrano w trzech sektorach. Najbardziej rybnym sektorem okazał się sektor A w którym większość wyników była powyżej 5000 pkt. Mimo tego najwięcej ryb w zawodach złowił zwycięzca sektora C , który zdeklasował swoich konkurentów łowić 4 krotnie więcej ryb niż drugi zawodnik w tym sektorze.

Jeszcze raz okazało się , że to łowisko potrafi być nieprzewidywalne. Kilku kolegów którzy uważali, że wiedzą jak tam łowić może myśleć o dużym pechu i niskich lokatach ale to jest właśnie wędkarstwo i zajmowane miejsca pozwalają przypuszczać , że coraz więcej kolegów wędkarstwo sportowe zaczyna traktować poważnie.

Całość wyników w linkach poniżej.

Klasyfikacja sektorowa

Klasyfikacja indywidualna w zawodach

W tym miejscu chciałbym podziękować kolegom z Borku opiekunom łowiska za przygotowanie łowiska, przygotowanie posiłku dla startujących. jednocześnie chciałbym ich upewnić, że incydent jaki miał miejsce przy wydawaniu posiłków niema nic wspólnego z ich organizacją a jedynie z niezrozumiałym zachowaniem członków naszego koła którzy albo nie słuchają informacji albo ignorują swoich kolegów.

Zapraszamy wszystkich na następną turę zmagań, tym razem będą to Mistrzostwa Koła

Z wędkarskim pozdrowieniem

Sylwester Wilczyński