PUCHAR SPOŁECZNEJ STRAŻY RYBACKIE KOŁA ODLEWNIK ŚREM

LUBIATÓWKO 2013

W dniu 15 czerwca odbyły się kolejne zawody z cyklu GPx Koła Odlewnik. Tym razem koledzy z koła rywalizowali o Puchar SSR Koła Odlewnik. Jest to pierwsza edycja pod tym patronatem i liczymy , że utrzyma się przez kolejne lata.

W zawodach wystartowało “tylko” 20 członków naszego koła, mamy nadzieję, że było to spowodowane zmianami terminów do których organizatorzy zostali zmuszeni ze względu na stan Warty. Dla przypomnienia w tym miesiącu miały rozegrać się zawody o tytuł Mistrza Koła. Jednak jedna z tur przewiduje start na Warcie, w związku z wysokim stanem rzeki zawody te zostały przeniesione na miesiąc wrzesień.

Wracając do zawodów to przebiegły one jak większość w naszym kole w miłej i koleżeńskiej atmosferze. Wszyscy startujący tym razem złowili ryby. Po wynikach jednak można wnioskować , że Lubiatówko z wody rybnej staje się łowiskiem technicznym. Już przysłowiowe machanie batem nie wystarczy , żeby na tym łowisku wygrywać.

Wyniki w klasyfikacji sektorowej  oraz indywidualnej.

Klasyfikacja Grand Prix Koła po trzech Turach.

Wszystkim startującym gratulujemy i zapraszamy do dalszych startów.

Z wędkarskim pozdrowieniem

Sylwester Wilczyński