ZAWODY SPŁAWIKOWE O TYTUŁ MISTRZ KOŁA ROKU 2013

O PUCHAR STAROSTY ŚREMSKIEGO

W dniach 21-22 wrzesień odbyły się zawody spławikowe które miały na celu wyłonić najlepszego wędkarza w kole ODLEWNIK.

Do zawodu zapisało się 30 członków naszego koła jednak do pierwszej tury przystąpiło 25 wędkarzy. I tura odbyła się  na Zalewie Dużym. Rywalizacja odbyła się w 3 sektorach. Rybostan zalewu zmienił się w ostatnim czasie i wyniki nie są tak imponujące jak rok wcześniej. Rywalizacja była duża z uwagi na poziom wędkarstwa w kole można powiedzieć, że nie było słabych sektorów. Końcowe wyniki przedstawiały się ciekawie i zapowiadały mocną rywalizację w niedzielę na rzece.

Wyniki Sektorowe I Tura

Wyniki Indywidualne I Tura

II tura zawodów odbyła się na Warcie na brzegu od strony Starego Miasta. Pogoda dopisała, gorzej z rybami.

Po losowaniu można było obstawiać kto będzie mistrzem ale Warta jest nieprzewidywalna.
W rywalizacji ryby nie dopisywały , wyniki były na słabym poziomie. Zwyciężali Ci którzy potrafili poradzić sobie technicznie i mają duże doświadczenie w łowieniu na rzece.

Wyniki II Tura Sektorowe

Wyniki II Tura  Indywidualne

Ostatecznie Mistrzem Koła za rok 2013 został Waldek Skrzypczak który uzyskał 2 pkt sektorowe , pierwszym wicemistrzem został Andrzej Napierał 3 pkt sektorowe a drugim wicemistrzem Sylwester Wilczyński 4 pkt sektorowe.

Poniżej pełne wyniki po dwóch turach.

Wyniki Indywidualne po dwóch turach.

zwycięzcom gratulujemy a wszystkich członków koła zapraszamy do wzięcia udziłu w następnych zawodach.

Z wędkarskim pozdrowieniem

Sylwester Wilczyński