ZAWODY SPŁAWIKOWE W KAT. SENIOR
O PUCHAR WICE PREZESA D/S SPORTU
GRAND PRIX KOŁA ODLEWNIK

13-10-2013 Rzeka Warta

W dniu 13-10-2013 odbyły się ostatnie zawody w cyklu Grand Prix Koła Odlewnik Śrem. Tym razem rzeka Warta miała zadecydować o zwycięstwie w klasyfikacji GP ponieważ ostatnie zawody spławikowe w tym roku odbyły się właśnie na niej. Były to zawody o Puchar Wice Prezesa d/s Sportu koła Odlewnik.

Zawody rozpoczęły się losowaniem o godz. 7.00. Do losowania przystąpiło 18 startujących W tym jeden junior poza klasyfikacją. Jak wszystkie tury tak i ta była rozegrana w trzech sektorach. Pogada dopisała jak na tą porę roku. Z rybami było różnie. Miejscówki które dawały przewagę nie zawiodły.

Całe zawody wygrał kol. Marek Zachariasz łowiący na stanowisku nr 1 , drugie miejsce zajął zwycięzca sektora C Sławek Kubala a trzecie Jan Domański. Całość wyników w załączniku.

Wyniki Sektorowe

Wyniki indywidualne

Rozstrzygnięte zostało GP Koła . Zwycięzcą Cyklu został kolega Marek Maciejewski , drugie miejsce zajął Sławek Kubala a trzecie Grześkowiak Jarosław.

Klasyfikacja końcowa GPx Koła Odlewnik Śrem

Następne zawody spławikowe w o przyszłym roku, natomiast w tym zapraszamy na zawody spinningowe.