W POGONI ZA DRAPIEŻNIKIEM
otwarte  zawody wędkarskie dla  członków Koła Odlewnik

Puchar Skarbnika Koła

pod Patronatem Burmistrza Śremu

W dniu 27 października odbyły się ostatnie w tym roku zawody wędkarskie organizowane dla członków naszego koła.

Jak każdego roku sezon kończymy zawodami “W Pogoni za Drapieżnikiem” którego organizatorem jest skarbnik koła. W tym roku patronem zawodów został Burmistrz Miasta Śrem.

Zawody rozegrane zostały na zbiornikach zalew Gaj A i B. Na zbiórkę zgłosiło się 26 zawodników i o godzinie 7.00 wszyscy rozeszli się w poszukiwaniu drapieżników. Poszukiwania przy zmiennej jednak ładnej jesiennej pogodzie trwały do 12.30. Tylko 7 kolegom dopisało szczęście i przynieśli do wagi ryby.

Największego ponad 2 kg szczupaka złowił Waldek Jackowiak który tą rybą wygrał zawody i jednocześnie potwierdził , że jest najwszechstronniejszym wędkarzem w naszym kole. Drugie miejsce zajął nasz spinningista roku Grzegorz Pelczyński szczupakiem o wadze 1580 gr, udowadniając , że drapieżniki potrafi łowić nie tylko na spinning. Na trzecim miejscu uplasował się Mirek Bojarojć który złowił szczupaka o wadze 1030 pkt.

Pozostałe wyniki znajdziecie pod linkiem wyniki żywca

Jak co roku zawody te kończą również zmagania o tytuł Najwszechstronniejszego Wędkarza Roku 2013. Rywalizacja była ciężka chociaż sklasyfikowanych zostało tylko 10 zawodników.

Swoją wszechstronność w wędkarstwie już drugi rok z rzędu potwierdził kolega Waldek Jackowiak , drugie miejsce zajął  Mirek Bojarojć a trzecie Łukasz Radziejewski.

Pełne wyniki Najwszechstronniejszy Wędkarz w Roku 2013

Dziękujemy wszystkim biorącym czynny udział w zawodach wędkarskich i zapraszamy na przyszły sezon.

Z Wędkarskim Pozdrowieniem

Wice Prezes ds Sportu