sport

SPŁAWIKOWE ZAWODY MŁODZIEŻOWE
KANAŁ ULGI 2014

PUCHAR BURMISTRZA ŚREMU

W dniu 11 maja młodzież z naszego koła zainaugurowała sezon wędkarski zawodami o Puchar Burmistrza Śremu , które rozegrane były na kanale Ulgi w Śremie.

Mała frekwencja spowodowana była startami naszej młodzieży w zawodach Okręgowych i Gpx Polski oraz pewnie przedłużającym się “snem zimowym” ale miejmy nadzieję że z wraz cieplejsza pogodą powiększy się grono startujących.

Nie sprawdziły się proroctwa TV i co niektórych sceptyków i deszcz ominął teren zawodów. Ryba jeszcze nie współpracowała tak jakby życzyli sobie startujący ale wyniki były nie najgorsze.

Dużą niespodziankę sprawili młodzicy którzy zajęli dwa najwyższe stopnie podium ale to tylko dobrze świadczy o ich zaangażowaniu w ten sport.

Wyniki indywidualne z zawodów  WYNIKI.

W związku ze startami jednoczesnymi naszej młodzieży w zawodach wyższych rang aby umożliwić ich klasyfikację w GPx Koła , Zarząd koła podjął decyzję , że aby startujący nie musieli wybierać między GPx Koła a innymi zawodami, wyniki osiągnięte na zawodach zewnętrznych będą zaliczane do klasyfikacji GPx. 

W załaczonej tabeli są te wyniki uwzględnione. GPx Koła.

Zapraszamy całą młodzież z naszego koła do startów organizowanych zawodach. Następne odbędą się 17 maja na zalewie dużym w Śremie i będzie to I Tura Mistrz koła 2014. Aby walczyć o tytuł Mistrza zawodnik musi wziąść udział w dwóch Turach zawodów.

Z wędkarkim Pozdrowieniem

V-ce Prezes ds Młodzieży

Sylwester Wilczyński 


Zobacz galerię zdjęć
    Najbliższe imprezy:   1908,
Zarząd Główny PZW PZW Okręg Poznań Sklep wędkarski Leszcz Sklep wędkarski REGE Gloog