DRUŻYNOWE MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA REJONU X
„PUCHAR STAROSTY ŚREMSKIEGO”
ZALEW MAŁY ŚREM - 17.06.2007

Zalew Mały w Śremie był łowiskiem na którym rozegrano Drużynowe Młodzieżowe Mistrzostwa Rejonu X. Do obrony dwóch tytułów mistrzowskich z lat poprzednich wystawiliśmy reprezentację naszego Koła w składzie:
Adrianna Marek,  Joanna Adamczyk,  Łukasz Kania.

W zawodach w trzygodzinnej turze udział brało 10 trzyosobowych drużyn, metoda połowu jedna wędka spławikowa.

NASI REPREZENTANCI POTWIERDZILI MISTRZOWSKĄ KLASĘ ZDOBYWAJĄC DRUŻYNOWE MŁODZIEŻOWE  MISTRZOSTWO REJONU X W SEZONIE 2007.
Sektor A  - Joanna Adamczyk    miejsce w sektorze - 1 -      2200g
Sektor B  - Adrianna Marek       miejsce w sektorze - 6 -        660 g
Sektor C  - Łukasz Kania           miejsce w sektorze - 2 -        795 g

Mistrzowie powiedzieli :
Łowisko mieliśmy rozpoznane perfekcyjnie bo to nasza woda, ale rola faworytów wcale nie ułatwiała łowienia. Jednak nasze umiejętności i odpowiednia taktyka łowienia sprawdziły się w 100 %. Trzecie z rzędu mistrzostwo to super wynik ale i motywacja do dalszego doskonalenia się. Łowiliśmy batami 7 m zestawy 1-1,5 g na ochotkę i pinkę.

Było nam bardzo przyjemnie gdy startujący i ich opiekunowie wyrazili głośno pogląd, że zawody mistrzowskie były zorganizowane wzorcowo  i z „wielką pompą”.

1.Koło PZW Odlewnik             9 pkt    3655 g
2.Kolo PZW Mosina-Hobby   11 pkt   3335 g
3.Kolo PZW Książ Wlkp.       11 pkt   3290 g

Zarząd Koła – organizator imprezy - serdecznie dziękuje uczestnikom i trenerom za udział w zawodach, Panu Staroście Śremu za objęcie patronatem zawodów mistrzowskich, kolegom sędziom za sprawne poprowadzenie zawodów.