WALNE ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZE
KOŁA 129 PZW „ODLEWNIK” ŚREM

W dniu 6 stycznia 2008 roku o godzinie 10.15 w sali Spółdzielni Mieszkaniowej przy ulicy Chłapowskiego 5 w Śremie rozpoczęło się Walne Zebranie naszego koła. W zebraniu wzięło udział 63 członków koła z prawem głosu i 13 przedstawicieli młodzieży.

Zebranie otworzył Prezes koła kol. Krzysztof Marek który przywitał wszystkich uczestników a także zaproszonych gości z Urzędu Miasta Śremu, Odlewni Żeliwa S.A., Zarządu Okręgu Poznań, prezesi zaprzyjaźnionych kół, sympatycy koła, którzy jak co roku nie zawiedli.

>Powołany został Przewodniczący zebrani kol. Andrzej Ulanowski i sekretarz kol. Sylwester Wilczyński.

Przewodniczący przeczytał porządek obrad który został jednogłośnie przyjęty a następnie odczytano sprawozdania z pracy koła w roku 2007.

• Prezes Koła K. Marek

• Komisja Młodzieżowa J. Adamczyk

• V-ce Prezes ds. Sportu S. Kubala

• Komisja Rewizyjna B. Walczak

• Skarbnik Z. Chycki

• Sąd Koleżeński T. Brzozowski

• Społeczna Straż Rybacka P. Gruda

Następne punkty obrad były najbardziej oczekiwanymi przez członków naszego koła, było to wręczenie medali i wyróżnień a następnie pucharów i medali za osiągnięcia w roku 2007 i tak:

• Złota Odznaka PZW

Kol. Andrzej Ulanowski

• Medal „ Za Zasługi w Rozwój Wędkarstwa ”

Kol. Krzysztof Marek

Kol. Ireneusz Lubinski

Kol. Sławomir Kubala

Kol. Henryk Losiak

• Odznaka „ Za Zasługi w Rozwoju Wędkarstwa Wlkp.”

Kol. Mariusz Kurdas

Kol. Sylwester Wilczyński

Kol. Antoni Koch

Kol. Grzegorz Skrzypczak

Kol. Łukasz Radziejewski

Kol. Grzegorz Ratajczak

Kol. Ryszard Bolek

• Odznak „ Wzorowy Młody Wędkarz”

Kol. Łukasz Kania

Kol. Monika Fiebig

Kol. Adam Rzepka

Kol. Marcin Suska

Przedstawiciel Okręgu Andrzej Kuligowski i Koła Krzysztof Marek wręczyli honorowe odznaki „W uznaniu Zasług dla Rozwoju Wędkarstwa” dla instytucji i firm które w szczególny sposób wspierają nasze koło. Odznaki te odebrali:

W imieniu Urzędu Miejskiego Burmistrz Pan Adam Lewandowski

W imieniu Odlewni Śrem S.A., Dyrektor Techniczny Pan Krzysztof Michalski

W tym miejscu o głos poprosili przedstawiciele okręgu kol. Kuligowski i kol. Waligóra poinformowali że decyzją Okręgu zwyciężyliśmy w konkursie na Najlepsze Koło PZW w Pracy z Młodzieżą i w uznaniu otrzymało puchar oraz nagrodę pieniężną w wysokości 1000 zł.

Prezes Koła Krzysztof Marek oraz V-ce Prezes ds. Sportu Sławomir Kubala wręczyli podziękowania dla sympatyków Koła którzy w roku 2007 wspierali nasze imprezy wędkarskie .

Podziękowanie oraz upominek niespodziankę otrzymał również nasz młody kolega prowadzący stronę internetową Michał Ratajczyk.

Przyszedł czas na wręczenie pucharów i medali za osiągnięte sukcesy wędkarskie na naszym własnym podwórku. W kategorii senior puchary, medale, dyplomy wręczyli Prezes Koła Krzysztof Marek wraz z Przewodniczącym Kapitanatu Sportu PZW Okręg Poznań kol. Ryszardem Waligórą, natomiast młodzież uhonorował Burmistrz Śremu Pan Adam Lewandowski, przedstawiciel Starosty Pani Maria Podzerek oraz Dyrektor Biura Zarządu Okręgu Andrzej Kuligowski.

Mistrz Koła w Wędkarstwie Spławikowym

IV Damian Bojarojć
V Łukasz Kania
VI Monika Fiebig

Klasyfikacja o tytuł „Wędkarza Roku 2007” w zawodach spinningowychw Kategorii Open

I Łukasz Radziejewski
II Dawid Jackowiak
III Andrzej Ulanowski
IV Maciej Onsorge
V Waldemar Jackowiak
VI Sławomir Karbowski

Tytuł Najwszestronniejszego Wędkarza Koła – 2007 zdobył Andrzej Ulanowski

Przyznano również tytuł Wędkarskie Odkrycie Roku 2007 dla Adama Rzepki

Prezes Koła serdecznie podziękował za pomoc i wsparcie w organizacji imprez wędkarskich sympatykom Koła Odlewnik.

Walne Zgromadzenie Sprawozdawcze zatwierdziło plan pracy Kola, preliminarz wydatków, wysokość opłat na sezon 2008.

Następnie przystąpiono do dyskusji, zapytań i zgłaszania wniosków.

Po przedstawieniu protokółu Komisji Uchwał i Wniosków i głosowaniu zebranie zakończono