DRUŻYNOWE MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA REJONU X
JEZIORO BNIN – 22.06.2008

Tegoroczne Drużynowe Mistrzostwa Rejonu X odbyły się na jeziorze Bnińskim łowisku „gęsia szyja”. W zawodach udział brało 9 trzyosobowych drużyn , rywalizacja w  jednej trzygodzinnej turze oraz połów na jedną wędkę spławikową. Młodzieżowa drużyna naszego koła wystąpiła w składzie :
Joanna Adamczyk , Adam Rzepka , Marcin Suska .

Wyniki drużynowe :

Sektor A – Marcin Suska           miejsce  - 4 -     2000 g
Sektor B – Joanna Adamczyk    miejsce  - 1 -     6090g
Sektor C – Adam Rzepka           miejsce  - 1 -     7760 g

DRUŻYNOWY MISTRZ REJONU X SEZONU 2008
KOŁO 129 PZW ODLEWNIK ŚREM – SUMA PKT - 6

Wyniki indywidualne :

1. Adam Rzepka           PZW Odlewnik Śrem        7760g
  2. Joanna Adamczyk     PZW Odlewnik Śrem        6090g
  3. Adam Dydymski       PZW Środa Wlkp.             5190g

Mistrzowie powiedzieli :

Potwierdziła się wędkarska prawda ,że zawody wygrywa się poprzez sumienny trening. Trzy dni wcześniej rozpoznaliśmy łowisko i byliśmy ukierunkowani na drobną rybę. Łowisko głębokie ok.3 m zanęciliśmy ziemią z jokersem i na to położyliśmy zanętę spożywczą (8 kul) a w trakcie łowienia donęcaliśmy małymi kulkami. Łowiliśmy batami 7m zestawami 2,5 g na haczyku jedna czerwona pinka .Po raz czwarty z rzędu zdobyliśmy prymat w naszym rejonie, co jest wynikiem historycznym.

1. Koło PZW Odlewnik Śrem     6 pkt.  15850 g
  2. Koło PZW Środa Wlkp.        11 pkt.  10260 g