SPŁAWIKOWE MISTRZOSTWA SENIORÓW REJONU X
ZALEW DUŻY – 20.07.2008

Na starcie zawodów Rejonu X stanęło 15 drużyn w tym 3 osobowa  reprezentacja Odlewnika .Organizatorem imprezy było Koło Śrem-Miasto które wywiązało się znakomicie z powierzonego zadania .
Zawody rozgrywane na „żywej rybie” metoda połowu jedna wędka spławikowa do dł. 8 m.. Z ta długością wędki to uważamy , że aby rozwijać sport wędkarski „fachowcy” którzy ustalali ten regulamin na imprezy rejonowe powinni nosić miano „hamulcowych” rozwoju sportowego połowu ryb .

Ryby stały wybiórczo na stanowiskach toteż brania bardzo zróżnicowane co miało przełożenie na osiągane wyniki które wahały się od 300 g do 3 kg . Najlepiej poradzili sobie koledzy z Koła Śrem –Miasto którzy wygrali zawoy z sumą 6 pkt.

W trakcie zawodów  było wielu kibiców którzy bacznie przyglądali się łowiącym , którzy byli wspierani przez kolegów i  prezesów .

Wyniki drużyny Odlewnika : suma pkt. 19  miejsce 6

Sektor A Jacek Skrzypczak    -  2 -  2960 g