sport

BAL WĘDKARZA
07.02.2009 CHRZĄSTOWO

O godzinie 20 dnia 07-02-2009 wędkarze (i nie tylko) stanęli na parkiecie aby pokazać swoje umiejętności w spędzaniu wolnego czasu przy muzyce w gronie przyjaciół. Restauracja „Sarenka” zadbała o smaczne dania i przystawki którymi uczestnicy mogli uzupełnić braki energii które zostawiali podczas tańca przy akompaniamencie zespołu „ASPEKT”. W tym roku bawiły się 64 pary czyli o 20 więcej.
Można z tego domniemywać , że nasze bale cieszą się coraz większym uznaniem wśród mieszkańców Śremu. Oczywiście jak co roku organizatorzy zadbali o nagrody i losy które rozeszły się w błyskawicznym tempie.

Właściciele Sarenki ufundowali nagrodę kulinarną, którą był wspaniały łosoś a Prezes Koła przekazał od siebie nagrodę którą była butelka szampana. Zostały one rozlosowane na początku balu. Szczęśliwcami okazali się właściciele zaproszeń ze stolika nr 12.
Losowanie szczęśliwych numerów odbyło się w dwóch turach w okolicach godziny 24.
O godzinie 5.20 ASPEKT zagrał pożegnalny „kawałek” po którym uczestnicy balu rozpoczęli odwrót żeby w domowym zaciszu nabrać sił przed urokami życia codziennego.
Do zobaczenia za rok, miejmy nadzieję w jeszcze liczniejszym gronie.


    Najbliższe imprezy:   1908,
Zarząd Główny PZW PZW Okręg Poznań Sklep wędkarski Leszcz Sklep wędkarski REGE Gloog