sport

WARSZTATY WĘDKARSKIE DLA MŁODZIEŻY
KOŁO 129 PZW ODLEWNIK ŚREM
------------------------------------------------------------------ 
DNI TYCZKI -  SKLEP LESZCZ POZNAŃ - 10.02.2008M

 

     Na zaproszenie sklepu wędkarskiego „Leszcz” udaliśmy się na pokaz wyczynowego sprzętu wędkarskiego „Dni Tyczki” do Poznania.
Poraz pierwszy mogliśmy obejrzeć tyle wędek różnych firm w jednym miejscu a co najważniejsze poczuć w rękach ich zalety i wady.

Młodzieżowcy z zachwytem patrzyli na różnorodność tyczek i batów, gorzej dla ucha  było gdy przedstawiciele firm podawali ceny sprzętu wyczynowego… były to jedyne wady (finansowe) dla kieszeni młodych. 

Na stanowiskach z batami było największe zainteresowanie gdyż jest to metoda najbardziej preferowana przez naszych młodzieżowców.
Fachowych porad udzielali Tomasz Horemski organizator pokazu , właściciel sklepu oraz Adam Kruk przedstawiciel firmy Maver Polska Vice Mistrz Polski sezonu 2008 oraz czołowi zawodnicy Okręgu Poznań .

Spotkanie dla naszych młodzieżowców ale też dla opiekunów było bardzo ciekawe ,dowiedzieliśmy się wiele ważnych spraw: jakimi kijami łowią zawodnicy na mistrzowskich zawodach , na jakie zbiorniki wodne są przeznaczone poszczególne wędki, oraz jak działa serwis poszczególnych firm . Zaprosiliśmy też kol. Adam Kruka aby podobny pokaz wędek firmy Maver oraz metodę  skutecznego łowienia zestawem skróconym przeprowadził w Śremie .Kolega Adam obiecał spotkanie na jesień po zakończeniu sezonu.


    Najbliższe imprezy:   1908,
Zarząd Główny PZW PZW Okręg Poznań Sklep wędkarski Leszcz Sklep wędkarski REGE Gloog