sport

WARSZTATY WĘDKARSKIE DLA MŁODZIEŻY
KOŁO 129 PZW ODLEWNIK ŚREM
-------------------------------------------------------------------
VIII TARGI SPRZĘTU WĘDKARSKIEGO
10.02.2008 - POZNAŃ

 

     VIII Targi Sprzętu Wędkarskiego gościły ponownie w Poznaniu , toteż jak co roku wybraliśmy się zorganizowaną grupą młodzieżowców aby uzyskać dużo fachowych porad i popatrzeć na nowinki wędkarskie.

     A że nasze kontakty z czołowymi wędkarzami są coraz częstsze w tym roku byliśmy na „audiencji” u samego Mistrza „Legendy Spławika Boba Nudda” konsultanta firmy ”Browning”

W rozmowie z Bobem przedstawiliśmy nasze dokonania  sukcesy , oraz pomysły na pracę z młodzieżą.
Mistrz utwierdził nas w przekonaniu ,że tylko w taki sposób w przyszłości możemy mieć skutecznych wędkarzy. Był pod wrażeniem zadawanych pytań  oraz wiedzy wędkarskiej naszych młodzieżowców. Jak przystało na Mistrza podsunął parę rad i pomysłów z których skwapliwie skorzystamy w nadchodzącym sezonie.

     Odwiedziliśmy również „Nasze Stoisko” gdzie przywitał nas Prezes Zarządu Okręgu Poznań
kol. Jerzy Musiał który w paru zdaniach określił najbliższe zamierzenia i pracę Zarządu Okręgu. Podziękował za inicjatywę przyjazdu na targi w zorganizowanej grupie, chęć posłuchania i podpatrzenia najlepszych.

    Kolejnym punktem był udział w konkursach „Łowcy Talentów” zorganizowanych przez „Kogatę”  i Wojtka Wernickich . To kolejne spotkanie z entuzjastami wędkarstwa młodzieżowego i dziecięcego.
Poruszyliśmy też wiele ciekawych tematów z ekologii i obcowania z naturą .

A na koniec udział w treningu pokazowym „rzutowców” przeprowadzonym przez kadrę Okręgu Poznań.
W naszych działaniach z młodzieżą też prowadzimy Szkółkę Wędkarstwa Rzutowego to tym bardziej mogliśmy podpatrzeć na żywo najlepszych zawodników Okręgu i sami popróbować swoich umiejętności.

Po całym dniu spędzonym na Targach Wędkarskich podsumowaliśmy nasz wyjazd w którym znalazło się nowe spojrzenie na temat naszych umiejętności i wiedzy w stosunku do najlepszych mistrzów wędkarstwa oraz to, że poraz kolejny  nacieszyliśmy oczy nowinkami sprzętu wędkarskiego.


    Najbliższe imprezy:   1908,
Zarząd Główny PZW PZW Okręg Poznań Sklep wędkarski Leszcz Sklep wędkarski REGE Gloog