sport

OKRĘGOWY TURNIEJ WIEDZY WĘDKARSKIEJ
ZGADUJ-ZGADULA 2008
BIURO ZARZĄDU OKRĘGU POZNAŃ

 

     W sali konferencyjnej Biura Zarządu Okręgu w Poznaniu w  dniu 16.11.2008 odbył się Okręgowy Turniej Wiedzy Wędkarsko-Ekologicznej. Do rywalizacji z wiedzy teoretycznej przystąpiło 12 młodzieżowców naszego koła.

    Pytania tradycyjnie w formie testu pisemnego były w tym roku bardzo trudne. Wysoko postawiona poprzeczka z zakresu wiedzy wędkarskiej i ekologicznej sprawiła, że o punkty było bardzo ciężko. Wiadomości nabyte na licznych szkoleniach miały przełożenia na zajmowane miejsca przez naszych młodszych kolegów.

    W grupie wiekowej do lat 13 pierwsze miejsce zajął Hubert Kucharek! Nasz cichy faworyt potwierdził swoją wysoką wiedzę z tematów konkursowych i odporność na stres. Brawo!

    W grupie wiekowej 14-16 lat drugie miejsce zajął Adam Rzepka, trzecie Marek Nowakowski, piąte Szymon Bogdziewicz. Starsza ekipa tradycyjnie pokazała, że można na nich liczyć. Pozostali uczestnicy zajęli dalsze miejsca. Co ważne po raz kolejny udowodnili, że nie tylko łowienie ryb ale i wiedza teoretyczna jest ich mocnym argumentem do pokazania się w imprezach okręgowych.


    Najbliższe imprezy:   1908,
Zarząd Główny PZW PZW Okręg Poznań Sklep wędkarski Leszcz Sklep wędkarski REGE Gloog