sport
Spinningowe Zawody Wędkarskie kat. OPEN
O Puchar Burmistrza Śremu
Rzeka Warta - 3 Maj 2009
 
Lp.    NAZWISKO I IMIĘ    Waga ryb    Miejsce      
1    Adamczyk Jarosław             2030            1      
2    Pelczyński Grzegorz             1450            2      
3    Wiśniewski Grzegorz             745            3      
4    Adamczak Wiesław               740            4      
5    Radziejewski Łukasz              360           5      
6    Domański Jan                         315           6      
7    Bojaroić Damian                     255          7      
8    Napierała Andrzej                  255           8      
9    Gumiński Sławomir                165           9      
10    Jackowiak Waldemar          160           10      
11    Wołodkiewicz Michał          145           11      
12    Fiebig Jan                            125           12      
13    Pomykała Adam                  120           13      
14    Suska Marcin                      110           14      
15    Kurdas Mariusz                   100           15      
16    Skrzypczak jacek                    0           16      
17    Kubala Sławomir                     0           16      
18    Grzębowski Lechosław           0            16      
19    Łagoda Andrzej                      0            16      
20    Rzepka Henryk                       0            16      
21    Formela Henryk                      0            16      
22    Losiak Henryk                        0            16      
23    Wilczyński Sylwester              0            16      
24    Andrzejczak Maciej                0           16      
25    Ulanowski Andrzej                 0            16      
26    Nowakowski Andrzej             0           16      
27    Rzepka Adam                        0            16      
28    Suska Szymon                        0            16      
29    Onsorge Maciej                      0            16      
30    Karbowski Sławomir              0            16      
31    Skrzypczak Grzegorz              0            16      
32    Grześkowiak Zenon                0           16      
33    Nawrot Kamil                         0           16      
34    Nawrot Martyna                     0           16      
35    Wróblewicz Adam                  0           16      
36    Kochański Waldemar             0            16      
37    Jędrzejewski Władysław         0            16      
38    Błaszyk Marcin                       645    dyskwalifikacja     


    Najbliższe imprezy:   1908,
Zarząd Główny PZW PZW Okręg Poznań Sklep wędkarski Leszcz Sklep wędkarski REGE Gloog